Revenue Manager

Cijela Hrvatska, Croatia

Auro Domus je hrvatska novčarska institucija specijalizirana za trgovinu zlatom. Diljem Hrvatske nudimo usluge otkupa zlata i srebra, prodaje investicijskog zlata, te mjenjačkog poslovanja, kao i kriptomjenjačnica.

Trenutno pojačavamo naš tim, pa te pozivamo da nam se pridružiš na poziciji:

Revenue Manager (m/ž)

Opis posla:

  • sve aktivnosti predstavljanja proizvoda i usluga postojećim i potencijalnim kupcima
  • proaktivno traženje lokacija, prilika i potencijalnih klijenata na koje se može širiti poslovanje
  • organiziranje prodajnog tima
  • koordinacija između kupaca i službe podrške kupcima
  • vođenje podataka u CRM sistemu
  • praćenje i obrada upita i ponuda od strane klijenata
  • vođenje prodajnih pregovora na temelju narudžbi i politike cijena kompanije
  • sakupljanje relevantnih informacija o tržištu, cijenama i konkurenciji

Uvjeti:

  • SSS/VŠS/VSS
  • 3 godine radnog iskustva B2B prodaji u proizvodnoj industriji
  • izvrsno znanje engleskog jezika
  • odlične komunikacijske i prezentacijske vještine
  • rad na terenu
  •  sposobnost brzog učenja
  • samostalnost u obavljanju poslova
  • vozačka dozvola B-kategorije (iskusan vozač)

Nudimo:

  • mogućnost razvoja karijere u uspješnoj kompaniji sa stabilnom tržišnom pozicijom
  • stimulativni benefiti i pogodnosti
  • rad u profesionalnom i motiviranom timu
  • poticajno i dinamično radno okruženje

Ako prepoznajete svoju priliku u ovom natječaju, pošaljite nam svoju molbu i životopis.

Opis posla

Osobne informacije
Dodaj
Profesionalne informacije
Detalji