Glavni knjigovođa / Bilancist (m/ž)

Zagreb, Croatia

Auro Domus je hrvatska novčarska institucija specijalizirana za trgovinu zlatom. Diljem Hrvatske nudimo usluge otkupa zlata i srebra, prodaje investicijskog zlata, te mjenjačkog poslovanja, kao i kriptomjenjačnica.

Tražimo visoko motiviranu osobu na poziciji:

Opis posla:

  • Kontrola glavne knjige, usklade konto kartica i sve ostalo vezano za glavnu knjigu
  • Kontrola svih knjiženja i izrada shema knjiženja
  • Kontrola i knjiženje svih ostalih poslovnih promjena prema potrebi
  • Priprema dokumenata vezano uz PDV, izrada i predaja PDV obrasca
  • Obračun i knjiženje poreza na dobit
  • Izrada izvještaja za javnu objavu i statistiku
  • Sudjelovanje u izradi završnog računa i periodičnih obračuna
  • Praćenje i primjena svih propisa iz područja računovodstva

Uvjeti:

  • SSS/VŠS/VSS (ekonomsko usmjerenje)
  • Poznavanje jednog stranog jezika
  • Poželjno 3 - 5 godina radnog iskustva na sličnim pozicijama
  • Usmjerenost na visoke standarde u poslu
  • Sklonost timskom radu
  • Visok stupanj odgovornosti, inicijative i energije
  • Pozitivan stav i otvorenost prema stjecanju novih znanja
  • Poznavanje računovodstvenih standarda
  • Napredno poznavanje rada na računalu
  • Prednost: poznavanje rada u ERP Datalab Pantheon

Što nudimo?

  • Stimulativna primanja
  • Dodatne edukacije
  • Priliku za rad na međunarodnim projektima
  • Zanimljive i izazovne projekte

Ako želiš čuti više o nama, prijavi se i upoznaj nas! Veselimo se tvjoj prijavi.

Opis posla

Osobne informacije
Dodaj
Profesionalne informacije